Gel pentru Luciu Ultra pentru Latex Pjur Cult 250 ml D-215760 ofera stralucire intensa si protectie pentru imbracamintea din cauciuc si latex.
Îmbrăcămintea din cauciuc și latex trebuie să garanteze un lucru înainte de toate: strălucirea, adică să fie în centrul atenției. De aceea, pe langa pjur CULT, care este folosit ca ajutor pentru imbracarea hainelor din cauciuc si latex, mai exista si pjur CULT ULTRA SHINE. Pe lângă faptul că oferă o strălucire ultra, așa cum indică și numele, acest produs protejează și tratează materialul. Formula este de lungă durată și rezistentă la murdărie, nu este lipicioasă și nu lasă pete.
Accentul dezvoltării produsului a fost pe efectul principal: „ultra strălucire”. Suprafețele pulverizate primesc o strălucire intensă, care dă efectul dorit îmbrăcămintei. A doua cea mai importantă cerință pentru produs este să aibă grijă de îmbrăcăminte, astfel încât să poată fi savurată mai mult timp, iar materialul să poată dobândi acea senzație moale și netedă.
Pjur CULT ULTRA SHINE este ambalat într-o sticlă de pulverizare de 250 ml și nu într-o sticlă de gaz aerosoli cu gaze propulsoare dubioase.
Ca toate produsele din grupul pjur, spray-ul este un produs de calitate „Made in Germany”, dezvoltat conform ghidurilor cosmetice, fara parfum si fara conservanti. Nu s-au folosit produse de origine animală și nu au fost efectuate experimente pe animale în legătură cu producția, în principiu.
Caracteristici:
- Compatibil cu prezervativele din latex.
- Efect intens de strălucire
- Fără relustruire datorită filmului pulverizat ultra-fin
- Tratați și protejați
- Ingrediente: ciclopentasiloxan, dimeticonă, dimeticonol.
Instrucțiuni de utilizare: Produsul este ușor de utilizat: pulverizați îmbrăcăminte din cauciuc și latex de la 30 cm distanță. Nu este nevoie de lustruire suplimentară, asta-i tot!
Lasă o recenzie